DENİZLİSPOR
Taraftar Köşesi

BUNDAN ÖNCEKİ TÜM YAZILAR ARŞİVDİR (2000-2009)

2019-05-29 ~ Denizlispor
Ve Horozlar Mesut Bakkal'a Emanet
Tarih ~ 2009-02-6 ( yonetim, transferler )


Dün teknik direktör Ümit Kayıhan ile yollarını ayıran yönetim, bugün eski futbolcu ve teknik adamlarımızdan Mesut Bakkal ile sezon sonuna kadar sözleşme imzaladı.

İmza sırasında konuşan Bakkal, herkesin özellikle Denizli'nin yardımına ihtiyaçları olduğunu beliritirken, "Takımı 2-3 haftadır seyretme imkanı buldum, özellikle Ankara'da. Bana heyecan verdi. Koşan, mücadele eden iyi bir takım. Herkes aynı noktada birleşirse bu işin olacağına inanıyorum. Burası benim yuvam gibi. Düzgün bir yönetim, düzgün bir kulüp olduğu için burayı seçtim. [...] Buraya geldiğim için inanılmaz derecede mutluyum" dedi.

Başkan Ali İpek ise, tecrübeli teknik adamın daha önce de Denizli'ye ve Denizlispor'a hizmet ettiğini hatırlatarak "Bir süre önce kendisi yeni görevden ayrıldığını, biraz zamana ihtiyacı olduğunu söylemişti. Kısmet bugüneymiş. Bizim de öze dönmeye gayret eden bir yönetimimiz var ve bunu gerçekleştiriyoruz. İnşallah hayırlısı ile önümüzdeki yıllarda da Mesut hoca ile çalışmak kısmet olur. Bu hem Denizlispor açısından hem Mesut hoca açısından çok şey ifade edecek. Hayırlı olsun. Allah inşallah yüzümüzü güldürür." dedi.