DENİZLİSPOR
Taraftar Köşesi

Denizlispor - Galatasaray, Yeni İmzalar

2019-05-29 ~ Denizlispor
Tarih ~ 2009-01-29 ( superlig, galatasaray, transferler )

Süper ig'de geçen haftayı yine puansız geçiren Denizlispor bu hafta ise Denizli'de Galatasaray'ı ağırlayacak. Cumartesi günü oynanacak olan karşılaşma saat 19:00 da başlayacak.

Maç Biletleri

Denizlispor - Galatasaray maçı biletleri, kale arkası 15 TL, maraton 35 TL, kapalı tribün için 60 TL (misafir takım dahil) olarak maç günü saat 10.00'da Denizli Atatürk stadı gişelerinde satışa sunulacak.

Yeni İmzalar

Bu arada devre arası transferlerine devam eden Denizlispor, 26 yaşındakı Gineli golcü İbrahima Bangoura ve Bosna Hersek'den 27 yaşındaki defans oyuncusu Djamal Berberoviç ile 3.5'ar yıllığına sözleşme imzaladı.

Düzenlenen imza töreninde bir açıklama yapan Başkan Ali İpek, "Eksik gördüğümüz 2 mevkiye iki yabancı oyuncu transfer ettik. Ligin ikinci yarısı zor geçecek. Bu transferlerle bu zor dönemi daha iyi geçireceğiz. Yönetim kurulu olarak aldığımız kararlar doğrultusunda 'devre arasında takviye yapacağız' demiştik. Bu sözümüzü tuttuk" dedi.

Roman Kratochvil'e Jubile teklifi

Başkan İpek, Slovak oyuncu Roman Kratochvil ve Çek futbolcu Tomas Abraham ile yollarını ayırdıklarını, Roman Kratochvil'e jübile teklifinde bulunduklarını, ancak herhangi bir cevap almadıklarını sözlerine ekledi.